Показано 3 товарів

Add to Wishlist
Sale
Контактні лінзи Biotrue ONEday (10 шт)
255,00 
Add to Wishlist
Sale
Контактні лінзи Biotrue ONEday (30 шт)
765,00 
Add to Wishlist
Sale
Контактні лінзи Biotrue ONEday (90 шт)
2.295,00 

Контактні лінзи одноденні

Одноденні контактні лінзи – оптика, розрахована лише на 1 день носіння. Вироби призначені для корекції далекозорості, короткозорості, астигматизму. Також у продажу можна знайти мультифокальні моделі. Щоденні лінзи на вигляд практично не відрізняються від варіантів для використання протягом місяця, забезпечують комфорт протягом усього дня.

У чому плюси одноденної оптики

Приблизно третина людей, які користуються контактною оптикою, віддають перевагу саме одноденним лінзам. У чому причина їхньої популярності? Перелічимо основні переваги:

  • гігієнічність. Лінзи призначені для носіння протягом 6-14 годин. За цей час бактеріальне середовище, яке може вплинути на здоров’я очей, просто не встигає сформуватися. Кожен день користувач надягає абсолютно чисті, стерильні вироби;
  • безпека. Вироби виготовлені з м’якого матеріалу. Під час носіння можна займатися спортом, вести активний спосіб життя;
  • комфорт. Поява відкладень внаслідок неправильного догляду впливає не тільки на якість зору. Нерідко виникає дискомфорт. У разі використання одноразової оптики така ймовірність повністю виключена;
  • простота догляду. Не доведеться підбирати розчин для дезінфекції та щодня очищати вироби, витрачаючи на цей свій час.

Однак невеликий флакон із засобом та контейнер ми рекомендуємо мати під рукою. Якщо в очі потрапив пил або лінза з якоїсь причини випала, а замінити її новою немає можливості, обов’язково потрібно очистити її перед повторним використанням. Одноразова оптика не призначена для носіння у постійному режимі – на ніч її потрібно знімати.

У яких випадках рекомендуються одноденні лінзи

Носіння одноденної оптики може бути як вибором людини,так і обов’язковою рекомендацією лікаря-офтальмолога. «Одноденки» призначають:

  • при підвищеній чутливості органів зору. Використання «одноденок» попереджає ймовірність появи алергічної реакції на розчини для дезінфекції та зберігання;
  • підвищеному вмісті білка в слізній рідині. Проблема швидкої появи відкладень немає, бо користувач щодня бере нову пару;
  • підліткам, дітям середнього шкільного віку. Неякісний та неправильний догляд за виробами може погіршити ситуацію. Використання щоденних моделей повністю виключає таку можливість.

Одноденні лінзи часто купують люди, які ведуть активний спосіб життя. Це набагато простіше і зручніше, ніж доглядати за оптикою щодня, чистити її, постійно возити з собою контейнер, розчин для дезінфекції.

Лінзи-одноденки рекомендуються і при деяких видах офтальмологічних захворювань. Вони значно покращують якість життя. Лікар підбирає оптику з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Протипоказання

Не рекомендується носити медичні вироби при ГРВІ, кон’юнктивіті, загостренні синдрому сухого ока. У таких випадках підвищується ймовірність запалення рогівки. Краще на якийсь час замінити контактну оптику окулярами. Застосування лінз допускається при катаракті, кератиті та інших захворюваннях для підвищення якості життя. Лікар-офтальмолог допоможе підібрати зволожуючі розчини, препарати штучної сльози тощо.

В інтернет-магазині 30Lenses ви знайдете контактну оптику провідних світових виробників. Ми пропонуємо купити якісні товари, доступні ціни, безкоштовну доставку по Україні при замовленні продукції на суму понад 1000 грн, професійні консультації.