Показано 2 товарів

Add to Wishlist
Sale
Контактні лінзи SofLens 38 | Optima FW (1 шт)
145,00 
Add to Wishlist
Sale
Контактні лінзи SofLens 38 | Optima FW (6 шт)
870,00 

Контактні лінзи на 3 місяці

Як бути, якщо одноденні чи інші варіанти здаються незручними через необхідність частої заміни? Контактні лінзи на три місяці (або квартальні лінзи) – один з найпопулярніших варіантів оптики для корекції зору. Його головна перевага полягає у терміні носіння. Лінзи квартальної заміни найчастіше купують ті, хто часто подорожує чи їздить у відрядження. Така оптика зручна ще й тим людям, які ведуть активний спосіб життя. В інтернет-магазині30Lenses ви знайдете продукцію найкращих світових виробників. У каталозі представлено лише сертифікований товар. Також у нас ви знайдете необхідні аксесуари для догляду, очищення та дезінфекції оптики.

Аргументи на користь оптики тривалого носіння

Чому користувачі віддають перевагу саме цьому варіанту, незважаючи на необхідність ретельного догляду? Чи є мінуси виробів, призначених для тривалого носіння? Ось основні аргументи:

  • зручність. Не доведеться постійно пам’ятати, що скоро доведеться купувати нові вироби. Вони розраховані на три місяці носіння;
  • комфорт. Виготовлені із гідрогелю. Матеріал добре пропускає повітря, забезпечує гарне зволоження очей, має гладку поверхню;
  • широкий вибір. Можна підібрати оптику для корекції астигматизму, вікових змін, короткозорості, далекозорості;
  • економічність. Вартість тримісячних контактних лінз нижче, ніж одноденних чи тижневих, якщо враховувати кількість виробів, необхідних для визначеного терміну використання;
  • відмінна чіткість центрального та периферичного зору.

Основний мінус – необхідність ретельного догляду. Тому лікарі-офтальмологи їх часто не рекомендують підліткам і дітям.

Ще один мінус – неможливість вибору режиму носіння. Використовувати вироби можна лише вдень. Недостатня повітропроникність може призвести до проблем з рогівкою.

Особливості догляду за квартальною оптикою

Контактні лінзи тривалого носіння «вимагають» більше уваги, ніж одноденні чи тижневі. Термін носіння починається з моменту відкриття блістера – бажано запам’ятати цю дату або зробити нотатку на смартфоні або календарі. Наведемо кілька рекомендацій щодо догляду:

  1. Зберігайте лінзи лише у спеціальному контейнері.
  2. Не допускайте пересихання оптичних виробів. Зберігайте їх у спеціальному розчині.
  3. Використовуйте пінцет із м’якими силіконовими наконечниками.
  4. Щодня змінюйте розчин у контейнері, попередньо ретельно очистивши його.
  5. Очищайте за допомогою спеціальних ензимних засобів.

Згодом на поверхні накопичуються білкові відкладення, які можуть призвести до дискомфорту та навіть інфекційних захворювань органів зору. Тому так важливо ретельно доглядати за оптикою. Ферментні засоби очистять вироби та запобігають появі неприємних наслідків. Контактні лінзи на 3 місяці не підходять для постійного носіння. Їх обов’язково потрібно знімати увечері. Так можна запобігти появі дискомфорту і почервонінню очей.

Пропонуємо купити оптику для денного чи постійного носіння за доступними цінами. У нас є доставка по Україні за умови оформлення замовлення на суму понад 1000 грн.